23 Mayıs 2012 Çarşamba

Tutuldum..

       Bugün uyandığımda doğrulmak için ilk hamleyi yaptığımda bacaklarım yokmuş,yerine kocabir sızı varmış gibi hissettim.Kalkmak için birkaç dakika çabaladım.Sebebi dün erkamın okulunun uçurtma şenliği vardı biraz sıkıntılı da olsa ona katıldım. Zaten ben gitmesemde gidecek yoktu çocuğum boynu bükük kalacaktı.
        Neyse hava çok garipti tam uçurtmalar havalanıyor rüzgar aniden durunca yere hızlıca çakılıyor.Bende öğlene kadar elimde ip oğluma sen tut dedim uçurtmayı parkın içinde dört döndüm koştum da koştum birde uçsaydı o körolmayası uçurtma.Neyse uçmadı ama oğlumun gönlü oldu o yeter bana.

Birde parkın güvenlik görevlisi vardı beni durmadan yönlendirdi.
-O tarafa koşma rüzgar bu taraftan esiyor...
-o nun kuyruğu dengesiz(uçurtmanın)
-kuyruk küçük geliyor o yüzden uçmuyo...
En sonunda sen beceremedin bu işi beyin yokmuydu?(vardı ama oda 50 çocukla bir dağ köyünde uğraşıyor hemde greve falan katılmadan)

Papatya şapkaları vardı parka tıpkı bahar aniden geliverdi gibioldu:)
Aşağıdakide öğretmenimiz selda hanım.

Talan olmuş papatyalardan bir görüntü Annelerde dağılmış bende diktiğim eteği giymiştim.soldan ikinci.....Herkesin kandilini kutlar  bu geceyi laikiyle eda edebilmeyi dilerim .Herkese hayırlı kandiller.

7 yorum:

 1. çocuklarımız mutlu olsun diye ne hallere giriyoruz işte,annelik:) mutlulukları her şeye değiyor..

  YanıtlaSil
 2. bir de canım,ayarlarda yayınlar ve yorumlar kısmında, kelime doğrulamayı göster seçeneğini hayır yaparsan daha iyi olur, bu kelimeleri girmek adamı gıcık ediyor.

  YanıtlaSil
 3. ♥♥♥ hayirli kandiller :) ♥♥♥

  YanıtlaSil
 4. ay çok güldüm uçmadımı körolmayasıca :D erkamın gönlü olmuş ama dünyalara bedel değil mi? Geçmiş kandilini kutlarımmmmmmmmmmm

  YanıtlaSil
 5. Merhaba çok geçmiş olsun.Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle sevgiler..

  YanıtlaSil
 6. Hoşgeldim! Bol izleyicili, bol paylaşımlara. :)

  YanıtlaSil
 7. hepiniz hoşgeldiniz fransalı gelin sende beni güldürdün,Mehtap Kaya hep buralarda olman dileğiyle;bayanguş sefalar getirdin...

  YanıtlaSil